O Firmie

O nas

O nas

Witamy na naszej stronie internetowej! Jako FIRMA DOM w branży usług budowlanych funkcjonujemy od 1997 roku. Od początku działalności naszym głównym celem jest dostarczanie Klientom profesjonalnych usług związanych z budową i remontami domów, mieszkań oraz obiektów innego typu. Wykonujemy także prace obejmujące kompleksowe wykończenia wnętrz. Świadczymy usługi instalacyjne, takie jak zakładanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz montaż centralnego ogrzewania. W naszej ofercie znajdują się także usługi z zakresu robót drogowych oraz nawierzchniowych.


logo

O elastyczności i kompetencjach firmy świadczy drugi profil naszej działalności, koncentrujący się wokół usług projektowych. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie pełnych projektów budynków mieszkalnych, przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej. Podejmujemy się również realizacji prac projektowych w zakresie małej architektury. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Szubin-Wieś w województwie kujawsko-pomorskim. Miejscowość ta znajduje się w odległości niespełna 30 km od Bydgoszczy. Zasięg naszej działalności obejmuje całą Polskę. Oferujemy wysoką jakość usług w bardzo konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się ofertą usług budowlanych i usług projektowych.

 

Dobra firma budowlana

Biuro projektów

logo logo

Wiedza i zdobyte doświadczenie zawodowe to fundamenty naszej działalności. Są to dwa solidne filary, dzięki którym przyległo do nas miano znanej i cenionej firmy budowlanej. Dążymy do tego, by zachowywać profesjonalizm podczas realizacji każdej nawet najdrobniejszej usługi. Dzięki takiemu podejściu do powierzanych nam obowiązków zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów. Ich pozytywne rekomendacje to dla nas najlepsza nagroda za trud i zaangażowanie wkładane w pracę. Oferowane przez nas usługi budowlane można podzielić na kilka kategorii. Główne z nich to prace remontowe i wykończeniowe, w tym także usługi instalacyjne. Oferujemy także pełen zakres robót ziemnych i prac nawierzchniowych, które oprócz robót drogowych zawierają także profesjonalne usługi brukarskie. Na każdą wykonaną usługę udzielamy długoterminowej gwarancji ważnej przez 36 miesięcy.

W FIRMIE DOM pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale znają się na budowie obiektów rożnego typu. Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu budowlanki, popartej umiejętnościami praktycznymi, są w stanie przygotować optymalny projekt budynku dla konkretnego Klienta. Ponad 15-letnia obecność w branży budowlanej stanowi gwarancję usług projektowych spełniających najwyższe europejskie standardy. W ramach prac projektowych sporządzane są kompleksowe projekty budynków mieszkalnych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Nasza firma wykonuje projekty stacji benzynowych oraz elementów składających się na małą architekturę. Klientom, którzy zdecydowali się na nawiązanie współpracy właśnie z nim pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z budową.